Freedom Of The Seas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Summer Breeze ponovno na štartu. A popolnoma drugačen.

Log in

I forgot my password



:: Častniki krova ::
:: Krstna botra ::

Prednja ograja premca Untitled-7

Emily

:: Soadministrator ::

Prednja ograja premca Untitled-8

Cassandra

Prednja ograja premca Untitled-7

Sonnia

:: Moderator ::

Prednja ograja premca Untitled-9

Gabriella

:: Plovne razmere::

:: Kraj dogajanja ::

Prednja ograja premca Untitled-13

Križarka Freedom of the seas

__

:: Vreme, mesec ::

Prednja ograja premca Untitled-15

Junij

26°C, sončno, rahel veter

:: Freedom Of The Seas ::
Zaplula je največja in najbolj futuristična ladja na svetu - Freedom of the Seas. Najnovejša ladja iz flote Royal Caribbean ponovno dviguje merila in standarde v dizajnu ter inovativnosti pri gradji ladji. Zgrajena na osnovi Voyager klase, iz katere so pred leti nastale ladje s kraljevo promenado, plezalno steno in umetnim drsališčem na krovu, so sedaj standardna oprema Ultra Voyager klase, kamor spada Freedom OTS. Vsi prostori na ladji, vključno s kabinami, so opremljeni s plazma televizorji in WiFi brezžičnim internetom, kar z ostalo digitalno tehniko tvori najbolj napredno ladjo, ki pluje po svetovnih morjih. Ostali vgrajeni napredni sistemi so namenjeni varnosti, navigacijski in ekološki sposobnosti ladje.

Prednja ograja premca Sidrojup

Latest topics
» Opisi
Prednja ograja premca EmptySun Aug 16, 2009 1:36 pm by Serenity

» Pohvale in pritožbe
Prednja ograja premca EmptySun Apr 19, 2009 12:31 pm by Courtney

» Klepet n° 1
Prednja ograja premca EmptySun Apr 19, 2009 12:29 pm by Courtney

» Iščem avatarje!
Prednja ograja premca EmptySun Apr 19, 2009 12:22 pm by Courtney

» Poišči si povezavo.
Prednja ograja premca EmptySun Apr 19, 2009 12:20 pm by Courtney

» Odsotnosti
Prednja ograja premca EmptyFri Apr 03, 2009 8:41 pm by Nathalie

» Prijateljske strani
Prednja ograja premca EmptyFri Feb 20, 2009 8:13 pm by Gabriella

» RPG opomnik
Prednja ograja premca EmptySun Feb 08, 2009 12:57 pm by Oskari

» Book Nook
Prednja ograja premca EmptySat Feb 07, 2009 4:16 pm by Sonnia


You are not connected. Please login or register

Prednja ograja premca

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Prednja ograja premca Empty Prednja ograja premca Thu Jan 22, 2009 10:53 pm

Emily

Emily
Krstna botra
Krstna botra

Prednja ograja premca 2534797847ce51a475ab

Prednja ograja premca je v čisti špici ladje. Če boste tu iskali svojo pomiritev, jo boste definitivno našli. Progled na nič, v katerega pluje ladja, je navdihujoč, na neke načine tudi zastrašujoč. A brez skrbi, kapitan pozna svojo pot.

http://freeadomoftheseas.omgforum.net

2Prednja ograja premca Empty Re: Prednja ograja premca Sat Jan 31, 2009 12:00 am

Chelsea

Chelsea
Potnik iz Avstralije
Potnik iz Avstralije

Takoj po tem, ko je svoj kovček odložila v kabini, se je odločila za sprehod po križarki. Po tako ogromni barki bi se brez problemov izgubila, a to je ni skrbelo. Le hodila je naprej in prišla do ograje, na premcu. Veter ji je razmršil spuščene lase v obraz pa ji je pihal svež morski zrak, ki se ga kar ni mogla nadihati. Malce svobode ji je bilo všeč, je pa upala, da ne bo trajalo predolgo. Pogleda pa kar ni mogla odmakniti od modre globine ki se je raztezala v neskončnost in so jo prav hipnotizirale. V tem trenutku je najbrž ne bi zmotilo niti kaj glasnega, kajti bila je popolnoma zatopljena v svoje misli, zato tudi ni slišala korakov in se je šele, ko se je zraven nje prikazala senca, zavedla da je nekdo poleg nje in se obrnila. Zagledala je približno enako starega moškega in se zavedla, da bi bilo nevljudno, če se ne bi predstavila. '' Živjo, jaz sem Chelsea'' je dejala in mu ponudila roko.



((grozza…ampak sm ti že povedala, da js pa začetki nismo lih prjatli:S))

3Prednja ograja premca Empty Re: Prednja ograja premca Sat Jan 31, 2009 12:17 am

Guest


Guest

Bilo je zelo vroče. Še sreča, da so sobe opremljene s klimatskimi napravami. Logan je kovčke razpakiral v sobi številka 3, v drugem nadstropju. Bil je precej izčrpan zato je zalegel, in se zbudil čez dobro uro. Ker se je zbudil precej preznojen je hitro skočil pod tuš, da bi se vsaj malo ohladil. Nase je hitro navlekel kavbojke in majico s kratkimi rokavi. Denarnico in ključ-kartico je pospravil v žep. Iz poličke poleg postelje je hitro pograbil še sončna očala, potem pa zapustil kabino. Sončni žarki so ga zaslepili takoj, ko je izstopil iz notranjosti ladje. Takrat so mu sončna očala prišla še kako prav. Roke je potisnil v žep in se počasi sprehotil po poti, ki je vodila naprej do premca. Po poti je srečal kar nekaj ljudi. Ko pa je končno prispel do premca te veličastne križarke pa je videl, da ob ograji stoji čedno, mlado dekle. Očitno so jo njegovi koraki zamotili toliko, da se je obrnila. Ko se mu je nasmehnila in predstavila se ni moral kaj, da se nebi še sam nasmehnil. "Logan. Logan Echolls." Na kratko sta se rokovala nato pa je spregovoril Logan. "Torej od kod prihajaš. No, to sprašujem predvsem zato, ker je na tej ladji veliko ljudi iz različnih koncev sveta." Je začel pojasnjevati. "Mimogrede sem iz Miamija, saj veš, v Ameriki." je še dodal in se zopet nasmehnil.

4Prednja ograja premca Empty Re: Prednja ograja premca Sat Jan 31, 2009 12:28 am

Chelsea

Chelsea
Potnik iz Avstralije
Potnik iz Avstralije

Takoj za tem, ko se mu je predstavila sama, je isto naredil tudi on. Le, da je povedal še od kje prihaja, na kar je sama popolnoma pozabila. "Jaz pa sem iz Sydneya, torej Avstralije, na čisto drugem koncu sveta." je odgovorila. "Ja, tu je verjetno res polno tujcev. Pa ravno to je meni najboljše, drugače kakšnih sploh ne bi spoznala" je dejala. Pri tem je seveda mislila na kakšne Američane, pa tu naj bi bili tudi Finci in še mnogi drugi. Logana si je ogledala. Izgledal je kot kakšen športnik, z zelo izklesano postavo. Chelsea se je trudila spomniti kakšnega vprašanja, na koncu pa je vprašala: "Imaš kakšno žival? Ali pa s kom potuješ? Upam, da nisem preveč radovedna." Američanov ni poznala, prav tako ne njihovih navad in pojmov za vsiljivost.

5Prednja ograja premca Empty Re: Prednja ograja premca Sat Jan 31, 2009 12:43 am

Guest


Guest

Očitno je postalo, da mu je Chelsea kot oseba postajala vedno bolj všeč in popolnoma prepričan je bil, da bosta dobra prijatelja. "uf... Sydney. To je res kar precej daleč." Se je strinjal Logan. "V Avstraliji sem bil samo enkrat, za tri dni sem šel službeno v Melbourne." Je rekel. "Ja, s seboj imam psa, ime mu je Rex. Nemški ovčar, star pa je deset mesecev. To pa je tudi vse, kar je žive družbe z menoj tukaj, saj je bil namen tega križarjenja predvsem čim več počivati, početi kar me veseli in spoznavati nove ljudi." Je rekel, in pomislil kaj počne Rex. Roke je spet vtaknil v žep. "Kaj pa ti? Imaš tudi ti kakšno žival na ladji? Ali pa kakšno osebo, ki ti veliko pomeni? Racimo starša?" Logan je prodirati vedno globje. Ko jo je vprašal po starših ga je stisnilo pri srcu. Počakal je na odgovor, potem pa takoj nadaljeval z vprašanji. "Sicer pa, se čim se ukvarjaš v življenju?" Zdelo se mu je, da je Chelsea zelo komunikativna in prijazna oseba.

6Prednja ograja premca Empty Re: Prednja ograja premca Sat Jan 31, 2009 12:54 am

Chelsea

Chelsea
Potnik iz Avstralije
Potnik iz Avstralije

"Enako, tudi jaz imam s seboj le psa, z mano ni nikogar drugega, starši so doma v Avstraliji." je dejala na vprašnje o spremljevalcih. "Resnično, bi si v Avstraliji? Jaz pa še nisem bila v Ameriki, sem pa ravno prispela iz Londona nekaj dni prej, ker sem bila na obisku pri očetovih starših."je odgovorila. "S čim se ukvarjam? Trenutno z ničemer, kajti ravnokar sem zaključila študij in si želim najprej potovati, šele potem pa začeti delati, zelo bi si želela kaj v zvezi s športom, pa si bom verjetno morala poiskati kaj drugega." Malo je utihnila, potem pa vrnila vprašanje: "S čim pa se ti ukvarjaš?" Po tem vprašanju se je spet zazrla v čudovito modro morje.

7Prednja ograja premca Empty Re: Prednja ograja premca Sat Jan 31, 2009 1:08 am

Guest


Guest

"Ja bil sem v Avstraliji ampak, saj sem rekal samo tri dni, pa še to sem bil tam službeno." Je malo, da ne zajamral Logan. "Hja ras nevem zakaj misliš, da nebi uspela v športu. Glede na to, da izgledaš preklemasko dobro, bi ugibal, da se že sedaj ukvarjaš s kakim športom." Ji je rekel. "Moje življenje pa jein bo vrjetno tudi ostalo pri sodiščih. Odvetnik sem." Ji je pojasnil. "Že oče je bil, no še danes bi bil če ga nbi ubili." Je Logan povedal punci. Na sredini stavka se mu je zataknilo. "Študiral sem pravo na Harvardu, saj je imel oče v lasti veliko in uspešno odvetniško pisarno in ravno ko sem doštudiral so ga ustrelili in podjetje sem v roke dobil jaz. Na začetku sem za pomoč prosil očetovega svetovalca a sem se dokaj hitro navadil. Sedaj pa mi povej kaj o sebi. O meni je bilo dovolj." Ji je z nasmeškom na obrazu predal besedo.

8Prednja ograja premca Empty Re: Prednja ograja premca Sat Jan 31, 2009 1:26 am

Chelsea

Chelsea
Potnik iz Avstralije
Potnik iz Avstralije

"Tvoje ugibanje, da se ukvarjam s športom je pravilno." je dejala in se zasmejala. "Moj šport pa je košarka. Sedaj že preprosto ne vem, kako bi živela, če ne bi trenirala košarke. Vendar pa je v košarki težko uspeti, če si ženska." je tudi ona malo pojamrala. Toda pri sebi je vedela, košarka ali pa pač služba, ki bi se skladala s študijem, ki ga je končala. Bila je trdno odločena, da se preizkusi v košarki. "Saj tudi ti ne izgledaš slabo. Se tudi ti ukvarjaš s akšnim športom?" ga je vprašala. Potem pa ji je začel govoriti o svojem očetu in svoji službi. "Sodišče? Upam, da se tam nikoli ne znajdem." je dejala in se malce nasmehnila. V tem primeru se ni hecala ampak je to mislila čisto resno. "Hm, kaj pa naj ti povem o sebi? Ravno sem končal študij in starša sta me presenetila s, končno, enim dobrim darilom, prejšnja so bila popolnoma neuporabna. Drugače pa nikoli nisem bila preveč navezana na svoja starša, oba sta veliko delala, oče kot veleposlanik, mama pa je bila plavalka, tako da je name pazila varuška. Ampak to je že dolgo nazaj. Drugače pa boš moral kar naravnost vprašati če te še kaj zanima." je dejala Chelsea po precej dolgem času govorjenja.

9Prednja ograja premca Empty Re: Prednja ograja premca Sat Jan 31, 2009 1:42 am

Guest


Guest

Ko mu je Chelsea rekla da ne izgleda slabo se je rahlo nasmehnil, v obraz je postal malce rožnat in rekel "Ja, s prijatelji sem pa tjo odigramo tekmo nogometa. Včasih pa greva s prijateljem v Mehiko za vikend surfat." To je res vse, s čimer se Logan ukvarja. Služba mu vzame res veliko časa. Medtem, ko mu je dekle pripovedovalo o sebi se je na hitro zazrl v nič. Morju ni bilo videti konca. Glede Chelsea je imel zaenkrat zelo dobro mišlenje. "No ja morda bi kot igralka res tžje uspela vendar se ti bo zagotovo ponudila kakšna možnost za kakšno drugo mesto naprimer trenerke?" Je bil optimističen Logan. "Torej, praviš da je bil oče veleposlanik, pa prej si rekla, da si bila v Londonu pri starih starših po očetovi strani. Naj ugibam, da je oče živel v Avstraliji kot veleposlanik Velike Britanije ali pa je bil doma v Avstraliji in je bil ambasador kje drugje?" Je vso stvar nekoliko zakompliciral Logan.

10Prednja ograja premca Empty Re: Prednja ograja premca Sat Jan 31, 2009 1:47 am

Emily

Emily
Krstna botra
Krstna botra

[ Opozorilo : Daljše poste OBA! Se mi zdi bedno se izgovarjati, kajti komaj 150 besed sta pri enem postu napisala, dvesto besed sem zasledila le dvakrat ali trikrat. Dajta no, saj znata. Potrudita se, si vzamita deset minut časa in napišita vsaj 300 besed. Ne pričakujem romanov pač pa samo nekaj zadovoljivega. Čeprav piše, da potrebujemo 7 stavkov, to ni samo : Ja, seveda, takoj pridem. Ne nikoli, se bom pozanimala itd.
Vaja dela mojstra Razz ]

http://freeadomoftheseas.omgforum.net

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Stranska ograja premca

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum