Freedom Of The Seas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Summer Breeze ponovno na štartu. A popolnoma drugačen.

Log in

I forgot my password



:: Častniki krova ::
:: Krstna botra ::

Poišči si povezavo. - Page 3 Untitled-7

Emily

:: Soadministrator ::

Poišči si povezavo. - Page 3 Untitled-8

Cassandra

Poišči si povezavo. - Page 3 Untitled-7

Sonnia

:: Moderator ::

Poišči si povezavo. - Page 3 Untitled-9

Gabriella

:: Plovne razmere::

:: Kraj dogajanja ::

Poišči si povezavo. - Page 3 Untitled-13

Križarka Freedom of the seas

__

:: Vreme, mesec ::

Poišči si povezavo. - Page 3 Untitled-15

Junij

26°C, sončno, rahel veter

:: Freedom Of The Seas ::
Zaplula je največja in najbolj futuristična ladja na svetu - Freedom of the Seas. Najnovejša ladja iz flote Royal Caribbean ponovno dviguje merila in standarde v dizajnu ter inovativnosti pri gradji ladji. Zgrajena na osnovi Voyager klase, iz katere so pred leti nastale ladje s kraljevo promenado, plezalno steno in umetnim drsališčem na krovu, so sedaj standardna oprema Ultra Voyager klase, kamor spada Freedom OTS. Vsi prostori na ladji, vključno s kabinami, so opremljeni s plazma televizorji in WiFi brezžičnim internetom, kar z ostalo digitalno tehniko tvori najbolj napredno ladjo, ki pluje po svetovnih morjih. Ostali vgrajeni napredni sistemi so namenjeni varnosti, navigacijski in ekološki sposobnosti ladje.

Poišči si povezavo. - Page 3 Sidrojup

Latest topics
» Opisi
Poišči si povezavo. - Page 3 EmptySun Aug 16, 2009 1:36 pm by Serenity

» Pohvale in pritožbe
Poišči si povezavo. - Page 3 EmptySun Apr 19, 2009 12:31 pm by Courtney

» Klepet n° 1
Poišči si povezavo. - Page 3 EmptySun Apr 19, 2009 12:29 pm by Courtney

» Iščem avatarje!
Poišči si povezavo. - Page 3 EmptySun Apr 19, 2009 12:22 pm by Courtney

» Poišči si povezavo.
Poišči si povezavo. - Page 3 EmptySun Apr 19, 2009 12:20 pm by Courtney

» Odsotnosti
Poišči si povezavo. - Page 3 EmptyFri Apr 03, 2009 8:41 pm by Nathalie

» Prijateljske strani
Poišči si povezavo. - Page 3 EmptyFri Feb 20, 2009 8:13 pm by Gabriella

» RPG opomnik
Poišči si povezavo. - Page 3 EmptySun Feb 08, 2009 12:57 pm by Oskari

» Book Nook
Poišči si povezavo. - Page 3 EmptySat Feb 07, 2009 4:16 pm by Sonnia


You are not connected. Please login or register

Poišči si povezavo.

+12
Gabriella
Celeste
Sonnia
Cassandra
Sara
Nathalie
Brianna
Oskari
Gemma
Chantal
Ramona
Emily
16 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Message [Page 3 of 5]

51Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Mon Jan 26, 2009 11:29 pm

Ramona

Ramona
Potnik iz ZDA
Potnik iz ZDA

Hum, could work. Razz Recimo, da se takoj zelo dobro zaštekava, mogoče kaj v smislu, da se želi Celeste družiti s popolnoma normalnimi ljudmi - naleti na Ramono, ki zraven vsega ne ve niti, kdo Celeste pravzaprav je. Se lepo družita, potem pa enkrat Ramona izve, kdo pravzaprav si in je rahlo šokirana, morda celo malo užaljena, ker ji nisi povedala? Ampak ker sta se pač tako lepo ujeli, se na koncu seveda vse uredi. (:
Kaj praviš? + se ti da začet? za

52Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Tue Jan 27, 2009 7:28 pm

Celeste

Celeste
Potnik iz Francije
Potnik iz Francije

Super. Smile In naj ti bo no Razz Ampak, če boš imela čas preden mi uspe napisati začetek pa prosim ti začni...

53Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Thu Jan 29, 2009 4:44 pm

Guest


Guest

Ok zdej pa še js Very Happy Logan rabi:
-friends(male/female) velik
-eno da bi se mal bol zaštekou z njo in bi se pol mogoče kej spletlo med njima...
-pa eno, k ga nebi preveč marala Very Happy hah

no? se gdo javi?

54Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Thu Jan 29, 2009 5:29 pm

Cassandra

Cassandra
Soadministrator
Soadministrator

jest sm lahko ena s katero se ne marata prou preveč oziroma ona ne mara njega ampak jo on nekako zapelje oziroma jo prepriča da pol zaserjeta skupej oziroma mata krajšo avanturico ampak na koncu sta pa frenda ^^ Razz kaj meniš?? ^^

55Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Thu Jan 29, 2009 5:45 pm

Guest


Guest

ok sm dojeu Very Happy lahko recmo da ona njega nemara zarad njegovga obnašanja. ti začneš Poišči si povezavo. - Page 3 Icon_razz ker js pa začetki... smo skregani

56Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Thu Jan 29, 2009 5:52 pm

Cassandra

Cassandra
Soadministrator
Soadministrator

neee...ti začni lepo te prosim...jest se trudim odpisvt...lepo prosim za

57Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Thu Jan 29, 2009 6:20 pm

Guest


Guest

js te še lepš prosm pa še pru sm reku tongue tok da kr ti začni Wink

58Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Thu Jan 29, 2009 7:11 pm

Celeste

Celeste
Potnik iz Francije
Potnik iz Francije

Logan wrote:Ok zdej pa še js Very Happy Logan rabi:
-friends(male/female) velik
-eno da bi se mal bol zaštekou z njo in bi se pol mogoče kej spletlo med njima...
-pa eno, k ga nebi preveč marala Very Happy hah

no? se gdo javi?

Karkoli? Smile

59Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Thu Jan 29, 2009 8:53 pm

Chelsea

Chelsea
Potnik iz Avstralije
Potnik iz Avstralije

Kdo zame?Very Happy

60Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Thu Jan 29, 2009 10:29 pm

Guest


Guest

Ja loh Celeste... recmo da sva se že ene parkrat prej vidla pa da se nikol nisva marala čprou sva na videz eden druzga privlačla Razz hah ok? če ti je ql ti kr začni. če ti pa ni pa povej kaj ti ni pa se bova zmenla sam še zmer ti začneš Wink Razz

61Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Fri Jan 30, 2009 12:40 am

Chelsea

Chelsea
Potnik iz Avstralije
Potnik iz Avstralije

Torej, js bi res koga rabla...karkol:D

62Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Fri Jan 30, 2009 12:51 am

Guest


Guest

Chelsea: friends? no če si za prosim začni.

63Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Fri Jan 30, 2009 12:52 am

Chelsea

Chelsea
Potnik iz Avstralije
Potnik iz Avstralije

Okej...sam ej...lahku ju3 an:D dans se mi mudi dol Embarassed

64Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Fri Jan 30, 2009 4:10 pm

Celeste

Celeste
Potnik iz Francije
Potnik iz Francije

Logan - OK ampak daj raje ti začni prosim... jaz moram začeti še za Ramono.

65Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Fri Jan 30, 2009 4:17 pm

Guest


Guest

Sem že povedal (no vsaj po mojem) da smo jaz pa začetki čist skregani tok da rajš nebi poskušal Very Happy

66Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Fri Jan 30, 2009 4:50 pm

Celeste

Celeste
Potnik iz Francije
Potnik iz Francije

No na moj začetek bo res potrebno čakati en čas tako, da bi veliko raje videla, da se potrudiš in začneš Smile Ampak drugačepabom že začela ampak še ne takoj...

67Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Fri Jan 30, 2009 11:28 pm

Guest


Guest

Še kdo za karkoli izmed naštetega na prejšnji strani? pa če se da čim hitreje ker me bo drugač pobral od dolgčasa Poišči si povezavo. - Page 3 Icon_pale

68Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Sat Jan 31, 2009 12:37 am

Brianna

Brianna
Potnik iz Avstralije
Potnik iz Avstralije

Bree je bila zelo zaposlena te dni, se opravičujem za krajšo odsotnost. But now I'm back.

Anyone? :smitten:

69Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Sat Jan 31, 2009 12:41 am

Guest


Guest

Maybe me? Razz č si zainteresirana za kej kr povej pa se bomo zmenil Wink

70Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Sat Jan 31, 2009 12:54 am

Brianna

Brianna
Potnik iz Avstralije
Potnik iz Avstralije

Logan wrote:Maybe me? Razz č si zainteresirana za kej kr povej pa se bomo zmenil Wink
Superca. ^^ Začneva kot novo poznanstvo pa potem vidiva kako bo šlo?

71Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Sat Jan 31, 2009 12:56 am

Guest


Guest

Ok. Wink gdo začne?

72Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Sat Jan 31, 2009 12:57 am

Oskari

Oskari
Potnik iz Finske
Potnik iz Finske

Logan: male friend? Razz se kao na začetku ne marata, nekak tekmujeta (punce priljubljenost..) pol pa ful zaštekata čez neki časa ^^ edin če maš kako bolšo idejo? Smile

73Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Sat Jan 31, 2009 1:02 am

Guest


Guest

Perfect Wink bi prosim začela, ker morem š parim odpisat pa nek še morem začet Very Happy

74Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Sat Jan 31, 2009 1:03 am

Brianna

Brianna
Potnik iz Avstralije
Potnik iz Avstralije

Logan wrote:Ok. Wink gdo začne?

Bom jaz, mam trenutno nekaj navdiha. za Ti sporočim po ZS kje me najdeš. Pa če mi slučajno ne uspe danes spisati, dobiš jutri. ^^

Še kdo? 

75Poišči si povezavo. - Page 3 Empty Re: Poišči si povezavo. Sat Jan 31, 2009 1:04 am

Oskari

Oskari
Potnik iz Finske
Potnik iz Finske

Logan: ok, začnem verjetno še danes. ^^ dobiš zs Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum